Čís. položky 091-118779/0000

Tiger

aus Wiener Kunstkeramik, Marke Keramos, farbig bemalt, glasiert, Höhe 22,5 cm, am Boden gemarkt, 1. Hälfte 20. Jahrhundert, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

18.03.2019 - 15:13

Vyvolávací cena:

Tiger

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019