Čís. položky 191-023242/0016

Hanns Diehl

(Pirmasens, Rheinpfalz 1877- 1946 Wien) zugeschrieben Bauernhof mit Vorgarten, bezeichnet Hanns Diehl, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 31 x 32 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

18.03.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Hanns Diehl

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019