Čís. položky 091-118805/0000

Brillantdamenring

Weißgold 585, 9 Altschliffbrillanten zusammen ca. 0,50 ct RW 60, 3,4 g øG3

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

18.03.2019 - 15:56

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillantdamenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:56
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019