Čís. položky 091-118707/0000

Brillantdamenring

Gold 580, 3 Altschliffbrillanten zusammen ca 0,50 ct österreichische Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 52, 2,2 g

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

18.03.2019 - 15:56

Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.03.2019 - 15:56
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 04.03. - 18.03.2019