Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036926/0001

Jürgen Goslar *

(Oldenburg 1927 geb.) Blumenwiese, monogrammiert und datiert unten rechts: J. G. (19)94, rückseitig signiert, Acryl auf Leinwand, ca. 65 x 92 cm, gerahmt Ruf 340

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.03.2019 - 15:45

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Jürgen Goslar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 07.03.2019 - 15:45
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.03. - 07.03.2019