Čís. položky 110-021525/0021

Franz Neuber *

(Wien 1897 geb.), rückseitig betitelt "Pirano, Kirche am Meer", monogrammiert u. datiert "FN 1929", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 51 cm, gerahmt

11.03.2019 - 11:16

Vyvolávací cena:

Franz Neuber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2019 - 11:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.02. - 11.03.2019