Čís. položky 110-021500/0009

Laurent Cars

(Lyon 1699-1771 Paris), nach Francois Le Moin (Paris 1688-1737),"Cephalus und Aurora", Kupferstich, Paris 18. Jh. ca. 49x 37 cm, Passepartout, verglast gerahmt etwas Stockfleckig

11.03.2019 - 11:08

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Laurent Cars

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2019 - 11:08
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.02. - 11.03.2019