Čís. položky 110-021500/0007

Künstler Anfang 20. Jh. *

, "bärtiger Mann mit Hut", Aquarell auf Papier, ca. 63,5 x 50,5 cm, verglast, gerahmt

11.03.2019 - 11:07

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Künstler Anfang 20. Jh. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2019 - 11:07
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.02. - 11.03.2019