Čís. položky 110-021557/0004

Ernst Huber *

(Wien 1895-1960), 2 Dorfansichten , eines figural staffiert und eines in der Platte monogrammiert "E. H.", Lithografien, je 15 x 21 cm, zusammen gerahmt

11.03.2019 - 11:18

Vyvolávací cena:

Ernst Huber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2019 - 11:18
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.02. - 11.03.2019