Čís. položky 440-020054/0178

Bauernschrank,

Waldviertel 1. H. 19. Jh., Fichtenholzkorpus, braun u. holzartig grundiert sowie feldförmig ornamental bemalt, 2 Türen, 178 x 148 x 54 cm, Schloß, Schlüssel, Altersu. Gebrauchsspuren

11.03.2019 - 12:03

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Bauernschrank,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2019 - 12:03
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.02. - 11.03.2019