Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-039233/0013

"Das Reichenauer Thal",

"Das Reichenauer Thal", - Nábytek

Lithographie, tw. kolriert, Passepartout, gerahmt, leicht stockfleckig. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

18.03.2019 - 15:02

Vyvolávací cena:

"Das Reichenauer Thal",

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 18.03.2019 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online