Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059659/0006

Franz Hoffelner

(Wien 1875-1936) Der Hohe Markt in Wien, signiert Wien I Hoher Markt, F. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 18 x 26 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.07.2017 - 17:08

Vyvolávací cena:

Franz Hoffelner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2017 - 17:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.07. - 26.07.2017