Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037301/0003

3 Grafiken: Herbert Breiter

(1927-1999) Stillleben - 1962 Radierung, beschädigt, stockfleckig Trude Engelberger (1920-1986) Im Garten, Lithographie 59/100, Vladimir (2. Hälfte 20. Jahrhundert) Sonnenblumenfeld, Litho 31/100, jeweils signiert, Blatt je ca. 50 x 65 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.03.2019 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

3 Grafiken: Herbert Breiter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.03.2019 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.03. - 14.03.2019