Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036631/0033

Unbekannt

(wohl Italienisch, Mitte 19. Jahrhundert) Familie auf einem Segelschiff, undeutlich signiert unten links, Öl auf Leinwand, ca. 56 x 45 cm, Retuschen, Krakelee, vergoldeter masseverzierter Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.03.2019 - 15:33

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.03.2019 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.03. - 14.03.2019