Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065733/0001 -

Johann Victor Krämer *

(Adamsthal 1861-1949 Wien) Mater Dolorosa, signiert J. V. Krämer, Öl auf Holz, ca. 38 x 32 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.03.2019 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Johann Victor Krämer *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.03.2019 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 12.03.2019