Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067878/0006

Hubert Sattler

(Salzburg 1817-1904 Wien) Stadtansicht, signiert mit dem Pseudonym L. Ritschard, Öl auf Holz, 9 x 13 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

12.03.2019 - 10:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.03.2019 - 10:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 12.03.2019