Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068049/0005

Josef Eidenberger *

(Bad Goisern 1899-1991 Wien) "Kalifornische Landschaft", laut rückseitiger Betitelung, signiert J. Eidenberger, Öl auf Leinwand auf Karton, 40 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.03.2019 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Eidenberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.03.2019 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.03. - 12.03.2019