Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023236/0013

2 Klosterarbeiten

aus Stoff und Papier, mit Goldfadenwicklung und Trockenblumen geziert, unter Glas, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

01.04.2019 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

2 Klosterarbeiten

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten bis € 300,-
Datum: 01.04.2019 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online