Ohrgehänge
Gold ca. 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,5 g altersübliche Tragespuren, Reparaturstelle
19.03.2019 - 15:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Ohrgehänge
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.03.2019 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |