Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-454134/0001

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,75 ct

Weißgold 585, RW 54, 3,2 g, RingeinlageøG3

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

19.03.2019 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 19.03.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online