Čís. položky 194-023902/0003

Ernst Payer

(Eisenerz 1862-1937) Schlossgarten, signiert: E. Payer, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 37 x 47 cm, Goldstuckrahmen

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.03.2019 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Payer

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.03.2019 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online