Čís. položky 194-023991/0006

Helmuth Gsöllpointner *

Helmuth Gsöllpointner * - Obrazy

(Brunnwald bei Bad Leonfelden 1933 geb.) Blumenstrauß, signiert: H. Gsöll, datiert: 1961, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 38x 30,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

26.03.2019 - 15:14

Vyvolávací cena:

Helmuth Gsöllpointner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.03.2019 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online