Nach Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) Minotaure et Femme nue, Stempelsignatur, Pochoir-Lithographie auf Arches Bütten, rückseitig typographisch bezeichnet: Picasso - Minotaure et Femme nue - 1993, Le Vent d'Arles and Spadem 1975 - Printed in France, Pochoir-Lithographie auf Arches Bütten, Blattgröße ca. 48 x 63 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2019 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Nach Pablo Picasso *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2019 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
Položky z jiných aukcí
- Hermann Nitsch *
- Damen Taschenuhr
- Kulturperlen Brillantring zus. ca. 0,15 ct