Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023971/0001

Hubert Schatz

(Ostermiething 1960 geb.) Das Gesicht, rechts unten signiert und datiert: Schatz (19)93, Mischtechnik auf Karton, ca. 88 x 62 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

26.03.2019 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hubert Schatz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 26.03.2019 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online