Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064298/0012

Viktor Paul Mohn

Viktor Paul Mohn - Obrazy

(Meißen 1842-1911 Berlin) Illustration zu einem Märchen, signiert und datiert V. P. Mohn(18)83, Bleistift auf Papier, 16,2 x 11,7 cm, gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

19.03.2019 - 10:25

Vyvolávací cena:

Viktor Paul Mohn

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.03.2019 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online