Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064134/0006

Künstler 19. Jahrhundert

Veduta del Imp. e R. Palazzo della Caseine, Firenze, Italia, kolorierte Umrißradierung, betitelt, 13 x 19 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.03.2019 - 10:36

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.03.2019 - 10:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online