Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036956/0005

Jörg Schreyögg *

(Karlsruhe 1914-1997 Traunstein) Kitzbühel, signiert und datiert unten rechts: (19)62, Tusche/Feder/Aquarell auf Papier, ca. 40 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.03.2019 - 15:40

Vyvolávací cena:

Jörg Schreyögg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 21.03.2019 - 15:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02. - 21.03.2019