Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036510/0014

Zweiteiliger Paravent

Buchenholz-Rahmenkonstruktion, in den Feldern gobelinartiger Stoffbezug, blattvergoldete Schnitzornamente, Höhe ca. 206 cm, Breite ca. 112 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.03.2019 - 15:53

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Zweiteiliger Paravent

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 21.03.2019 - 15:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.02. - 21.03.2019