Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100939/0033

Silber Henkelkorb,

rund, floral durchbrochen gearbeitet, starrer Henkel, Ränder mit Perlband, Höhe 28 cm, punziert, 20. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

26.03.2019 - 15:04

Vyvolávací cena:

Silber Henkelkorb,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 26.03.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.03. - 26.03.2019