Čís. položky 139-094090/0002

Porzellanbild,

Porzellanbild, - Starožitnosti

farbig gemaltes Blumenbukett, signiert, 23,5 x 17,5 cm, gerahmt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.07.2017 - 15:16

Vyvolávací cena:

Porzellanbild,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.07.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.07. - 25.07.2017