Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-419755/0001

Posaune mit Ventil

Posaune mit Ventil - Umění a starožitnosti

Bach, Stradivarius Model 42, bezeichnet Vincent Bach Elkhart in USA, tlw. versilbert, 1 Mundstück, Gebrauchsspuren, 1 Etui, dieses beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.03.2019 - 11:43

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Posaune mit Ventil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.03.2019 - 11:43
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.03. - 25.03.2019