Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Niederländische Schule, 17. Jahrhundert, Umkreis Abraham Storck

(Amsterdam um 1635-1708) Mediterranes Hafen-Capriccio, Öl auf Leinwand, doubliert, alt restauriert, ca. 82 x 103 cm, gerahmt (278) Ruf 1.500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.04.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.250,-
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 17.04.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.04. - 17.04.2019