Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037307/0004

Gennaro Sardella *

(Napoli 1950 geb.) Turismo, signiert unten rechts: G. Sardella, rückseitig beschriftet, Acryl auf Leinwand, ca. 50 x 70 cm, gerahmt Ruf 1.200

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

28.03.2019 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Gennaro Sardella *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 28.03.2019 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.03. - 28.03.2019