Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101201/0030

Sitzender Mops,

Böhmen, 19. Jh., Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 11 cm, ohne Marke, 1 Bein restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.03.2019 - 15:07

Vyvolávací cena:

Sitzender Mops,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 27.03.2019 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.03. - 27.03.2019