Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092847/0008

1 Paar Famille rose Vasen, China, unterglasurblaue Sechszeichen Marke Guangxu, 20. Jh.,

Porzellan, farbig gemalter Schmetterlingsdekor auf gelbem Grund, Höhe 19 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.07.2017 - 16:14

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 25.07.2017 - 16:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.07. - 25.07.2017