Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119157/0000

Elek Vajda *

(Debrezin 1904-1980 Graz) "Der Grazer Südtirolerplatz", handsigniert Elek Vajda, sowie monogrammiert EV, Aquarell Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 28,5 x 21 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 15:13

Vyvolávací cena:

Elek Vajda *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.04.2019 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019