Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022797/0012

Franz Trenk *

(Graz 1899-1960, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Wiener Akademie) Stillleben mit Pfingstrosen, handsigniert, datiert F. Trenk 1955, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 56 x 42,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt WARE AUS PRIVATBESITZ

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 15:24

Vyvolávací cena:

Franz Trenk *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.04.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019