Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023283/0006 -

Kurt Weber *

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München) Flamencotänzerin, rückseitiger Nachlassstempel, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 62 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 15:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kurt Weber *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.04.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019