Čís. položky 191-023360/0005

Anton Hlavacek

Anton Hlavacek - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1842-1926) Landschaft mit Bauernhof, monogrammiert AH, Öl auf Leinwand 42,5 x 53 cm, in bronzefarbigem, massegezierten Profilholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Anton Hlavacek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.04.2019 - 15:38
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019