Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022967/0093

Vase/Paar Kerzenständer

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, floral bemalt (Wiener Rose), Höhen 15,5/6 cm, mit unterglasurblauem Bindenschild gemarkt, nummeriert, Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 15:52

Vyvolávací cena:

Vase/Paar Kerzenständer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.04.2019 - 15:52
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019