Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023264/0013

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Rast in der Mittagssonne, rückseitiger Nachlassstempel, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 22,5 x 39 cm, gerahmt, Altersspuren, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 16:00

Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.04.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019