Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023329/0003

Künstler Mitte 20. Jhdt.

"Blick auf Santa Maria della Salute", unleserlich signiert, datiert 1958, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 39 x 56,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.04.2019 - 16:04

Vyvolávací cena:

Künstler Mitte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.04.2019 - 16:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 25.03. - 08.04.2019