Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016122/0018

Landkarte Salzburg mit Teilen Kärntens

, Kupferstich,17. Jhdt.?, coloriert, 41 x 52,5 cm, ohne Rahmen, fleckig, stockfleckig, Lichtschäden

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.04.2019 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 65,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 03.04.2019 - 10:14
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online