Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016077/0004

Luka Anticevic *

(Klagenfurt 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Anticevic, datiert 88, Öl auf Leinwand, 59 x 60 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

03.04.2019 - 10:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Luka Anticevic *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.04.2019 - 10:40
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online