Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014605/0001

Gabrielle Rainer-Istvanffy*

Budapest 1877-1964 "Weiße Katze mit blauer Masche", Mischtechnik, ca. 19 x 23 cm, signiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

10.04.2019 - 15:20

Vyvolávací cena:

Gabrielle Rainer-Istvanffy*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 10.04.2019 - 15:20
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online