Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396-248484/0012

Rundes Altschliffbrillantmedaillon ca. 0,15 ct

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,2 g

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

10.04.2019 - 15:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.04.2019 - 15:32
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: online