Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034991/0066

3 Grafiken:

a) Rudolf Dimai (1899-1986) Paris _ Panthéon, signiert und datiert: 1966, Widmung, Linolschnitt, Nr. 15/XXII, ca. 70 x 50 cm; b) Anton Thuswaldner (1929 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert: (19)74, Lithografie, ca. 52 x 71 cm; c) Werner Otte (1922-1996) Ohne Titel, Widmung, signiert und datiert: 1969, Lithografie-Probedruck, ca. 84 x 60 cm; beschädigt, lose

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.07.2017 - 15:12

Vyvolávací cena:

3 Grafiken:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2017 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.07. - 27.07.2017