Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035181/0021

Christian Feierle *

(1957 geb.) Kleine Raumkörper Nr. 4, signiert und datiert unten rechts: Chr. Feierle '87, Experimental Linoldruck, ca. 34 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

27.07.2017 - 15:17

Vyvolávací cena:

Christian Feierle *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 27.07.2017 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.07. - 27.07.2017