Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034747/0050

Erli Beutel-Windischbauer *

(Bad Dürenberg bei Merseburg 1922-2014 Salzburg) Ibiza, signiert und datiert unten rechts: Erli 2004, Farbradierung, Nr. 19/60, Plattengröße ca. 27 x 34,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

27.07.2017 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erli Beutel-Windischbauer *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.07.2017 - 15:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.07. - 27.07.2017