Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024063/0001

Ernst Reifenauer *

(Linz 1926 geb.) Seelandschaft, signiert: Reifenauer, datiert: (19)82, undeutlich bezeichnet, Aquarell auf Bütten, ca. 31,5 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.04.2019 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Ernst Reifenauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 09.04.2019 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online